Reference

Projekční a inženýrská činnost

V rámci projekční činnosti jsme se podíleli na zpracování projektových dokumentací pro sběrné dvory v obci Tlumačov, Liptál, Starý Poddvorov, Březnice, Zátor, Nezdenice a další.

Pro město Morkovice-Slížany jsme zpracovávali projektové dokumentace na zateplení mateřské školky, šaten sportovního areálu a hasičské zbrojnice.

Zaměření stávajícího stavu jsme prováděli u hospodářských objektů, rodinných domů, v bývalém areálu státních hmotných rezerv (včetně krytu CO) a dalších.

 

Odpadové hospodářství

Analýza potenciálu produkce odpadů

Pro žadatele o dotaci v oblasti odpadového hospodářství jsme připravily několik desítek těchto analýz, mezi našimi klienty figurují například města Morkovice-Slížany, Rožnov pod Radhoštěm, Albrechtice, Zbýšov, Jevišovice, Valašské Klobouky, Uherský Ostroh, Veselí nad Moravou, obce Žlutava, Mistřice, Chvalčov, Vysoké Pole, Liptál, Vlachovice, společnosti Technické služby města Blatné, s.r.o., Frýdecká skládka, a.s., Valašskokloboucké služby, s.r.o.  a další.

Investiční záměr / studie proveditelnosti

Investiční záměr výstavby sběrného dvora jsme zpracovávali mimo jiné pro obce Luhačovice, Bystřice pod Hostýnem, Nezdenice, Veselá u Zlína, Třemešná, Kateřinice, Halenkovice, Babice a další.